inne

Pięć rzeczy, które warto nosić ze sobą w torebce

torebka biżuteria

Kobieca torebka to przestrzeń bez dna. Niektórzy żartują, mówiąc, iż kobieca torebka mieści w sobie cały wszechświat. I choć w tym stwierdzeniu z przymrużeniem oka kryje się ziarno prawdy, są rzeczy, których obecność w damskiej torebce jest obowiązkowa, a których absolutnie nie może zabraknąć.
Dla wszystkich miłośniczek makijażu bez wątpienia rzeczą, którą będą chciały mieć przy sobie, będzie ulubiona szminka.

Przybory do makijażu

W ciągu dnia makijaż ust robi się coraz mniej wyraźny i jeśli nie jest regularnie poprawiany – znika. Warto zatem nosić przy sobie ulubioną szminkę, by móc w każdej chwili poprawić makijaż i czuć się pięknie w dowolnym momencie dnia. Obok szminki zdecydowanie przyda się odżywczy balsam do ust, przywracający im miękkość oraz odpowiedni poziom nawilżenia.

Biżuteria

Biżuteria to dobry przykład rzeczy którą możemy przenosić w torebce. Możemy nosić różne bransoletki jak te dostępne w sklepie zlotalinia. Zawsze mamy pod ręką coś co możemy szybko zmienić.

Higiena

W ciągu dnia stykamy się z rozmaitymi miejscami, po których poruszamy się, wykonując swoje obowiązki. Szczególnie w miejscach publicznych jesteśmy narażeni na działanie nieprzyjaznych dla nas bakterii, warto mieć zatem przy sobie żel antybakteryjny. Nie tylko pomoże nam pozbyć się potencjalnych bakterii, ale również oczyści nasze ręce – jest nieoceniony, gdy nie mamy z jakichś powodów dostępu do bieżącej wody. Żel antybakteryjny jest gwarancją czystych i pachnących dłoni przez cały dzień.

Kremy

Kolejną rzeczą, którą warto mieć w torebce, jest krem do rąk. Przyda się zwłaszcza pracującym w pomieszczeniach klimatyzowanych, gdzie powietrze jest suche i nieprzyjazne dla dłoni. Regularne używanie kremu do rąk zapobiegnie ich spierzchnięciu i przyczyni się do poprawy kondycji skóry.
Z pewnością każda kobieta ma zestaw rzeczy, bez których nie rusza się z domu.

Warto wzbogacić je o powyższe, aby być w pełni przygotowanym na dni pełne obowiązków i wyzwań. Szminka w torebce pozwoli nam na utrzymanie starannego makijażu przez cały dzień, leki należy mieć przy sobie, jeśli je regularnie przyjmujemy. Natomiast żel antybakteryjny może okazać się niezastąpiony w podróży. Krem do rąk sprawdzi się w każdej sytuacji, gdy nasze dłonie potrzebują nawilżenia.