paznokcie

Stylizacja paznokci oraz dbanie o dłonie

reka

Piękne i zadbane dłonie są bezwzględnie wizytówką każdej kobiety, która dba o swój wizerunek. Wbrew pozorom wcale nie jest trudno zachować nienaganny stan dłoni, pod warunkiem, że prawidłowo i regularnie się o nie dba.

Pielęgnacja

Niezawodnym sposobem, a do tego takim, który można stosować we własnym domu, są kąpiele parafinowe z dodatkiem soku z cytryny, które można własnoręcznie przyrządzić. Wpływają one na koloryt płytki i sprawiają, że paznokcie mają jasny, zdrowy kolor. Nie są zżółknięte, co często ma miejsce, gdy pokrywa się je lakierami i nie zabezpiecza się płytki bezbarwną bazą. Jest to dość częsty błąd, jaki popełniają kobiety, a niestety ma on poważne konsekwencje w zakresie dbałości o stan paznokci. Stylizacja paznokci wywiera wpływ na ich stan, ale gdy, jest przeprowadzana w profesjonalnym gabinecie, to jest szansa na to, że skutki będą jedynie pozytywne, a nie negatywne. Warto zatem zawsze sprawdzać salon, do którego ma się zamiar pójść i poczytać opinie, jaki mają na jego temat klienci. Często okazują się przydatne i decydujące w tym konkretnym przypadku.

zeszyt

Paznokcie w barwach naturalnych

W tym sezonie malowanie paznokci nadal jest w modzie. Odchodzą jednak w zapomnienie odblaskowe kolory, które jeszcze niedawno były na topie. Teraz stawia się przede wszystkim na naturalność i cieliste, naturalne barwy, które imitują prawdziwą barwę paznokci. Można je pomalować bezpośrednio lakierami, ale efekt nie jest trwały lub zdecydować się na innowacyjne metody dbałości o dłonie, a tym samym cieszyć się z rezultatów zdecydowanie dłużej.