uroda

Intensywne nawilżanie skóry zabiegiem JALUPRO.

        Starzenie skóry jest jednym z największych problemów i kompleksów dojrzałych kobiet. Dlatego też wychodząc naprzeciw ich wymaganiom, medycyna estetyczna rozwija się i doskonali szczególnie w tej dziedzinie. Jedną z najnowszych metod zwalczania starzenia się skóry jest metoda Jalupro. 

Czym jest JALUPRO?

        Jest to linia produktów stworzona przez włoską markę Professional Dietetics. Formuła produktów z tej linii oparta jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów. Skład produktów pozwala na intensywne nawilżenie, a także odżywienie skóry, nadając jej elastyczność i jędrność, co zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i niedoskonałości na skórze. JALUPRO wspomaga w znacznym stopniu syntezę kolagenu, która jest naturalnym procesem fizjologicznym. 

Jakie efekty daje zabieg bio-rewitalizacji?

        Skóra podczas zabiegu jest bardzo intensywnie nawilżana, poprzez podanie wysokiego stężenia kwasu hialuronowego, który ma znaczny wpływ na stymulowanie skóry do odbudowy i wytwarzania substancji nawilżających. Nawilżenie skóry jest niezbędnym elementem do utrzymania jej w jak najmłodszym stanie, bez zmarszczek i znacznych oznak starzenia skóry twarzy. Bio-rewitalizacja JALUPRO  () przywraca skórze jej naturalny blask i elastyczność, jest nie tylko doskonałym zabiegiem na twarz, ale również na całe ciało, jeżeli wymaga ono pomocy i dodatkowego nawilżenia. Odpowiednie i dogłębne nawilżenie skóry znacznie zmniejsza ryzyko powstawania rozstępów.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu JALUPRO

      Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest posiadanie widocznych i głębokich zmarszczek na twarzy, wysuszona skóra wymagająca dogłębnej pielęgnacji. Zabieg JALUPRO bardzo dobrze sprawdza się również w leczeniu blizn spowodowanych wystąpieniem trądziku, a także jak wcześniej wspomniano zapobiega powstawaniu rozstępów. 

      Zabiegu tego typu nie powinno się stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Innymi przeciwwskazaniami są między innymi: cukrzyca, alergie, zmiany skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu, aktywne choroby nowotworowe. 

CMEIK