uroda

Trendy w koloryzacji, fryzurach, grzywkach i stylizacjach

W roku 2023 popularne stają się krótkie fryzury o niezwykłym ciepłym, różowym kolorze, a także miękkie ombre połączone z falowanymi włosami i prostymi końcami loków. Fryzjer Pszczyna podkreśla, że nieoczekiwanym trendem sezonu 2023 są warkocze, i to w wersji czysto klasycznej, z włosami zaczesanymi do tyłu, a także podkreślającymi owal twarzy.

Fryzjerskie trendy przyszłego roku mają wiele punków wspólnych z minionym sezonem. Tygodnie mody w Nowym Jorku i Londynie przesycone są stylizacjami rodem z kultury punkowej, jak i klasycznym romantycznym stylem lat 70. XX wieku. Awangardowe fryzjerstwo, stylizacje na sezon 2023 obejmują objętościowe fryzury, oversizowe peruki i wyrzeźbione żelem kosmyki. Jednym z najłatwiejszych sposobów na zmianę wizerunku, z którego może skorzystać każda dziewczyna, jest zmiana koloru włosów zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Bob i grzywki nadal modne

Jedną z najpopularniejszych fryzur w nadchodzącym roku, według prognoz stylistów, będzie bob zaczesany na bok. Odradzająca się moda 70-tych i 80-tych. XX wieku, w przyszłym roku zyska nowe akcenty w postaci długości włosów powyżej ramion i wyraźnych konturów. Taka fryzura nadaje się do prawie każdego kształtu twarzy. Kolejną zaletą fryzury typu bob jest łatwość stylizacji, którą można wykonać za pomocą okrągłego grzebienia. Jednak zanim zdecydujesz się na krótką fryzurę, nadal lepiej poeksperymentować ze stylizacją na różne długości.

Kolejnym trendem w modzie są długie grzywki w połączeniu z fryzurą dla średnich i długich włosów. Mile widziany jest również najbardziej naturalny wygląd i minimum stylizacji. Grube grzywki kończące się na łuku brwiowym podkreślają przede wszystkim oczy, wizualnie zmiękczając rysy twarzy i nadając całości wyjątkowej kobiecości.

Modny kolor włosów 2023 do fryzur o różnej długości

Platynowy kolor włosów, podobnie jak w mijającym sezonie, jest uważany za modny. Dodatkowo pojawił się nowy trend w modzie, czyli uzupełnienie o ciepłe, beżowe odcienie czystego, popielatego koloru. Według stylistów beżowa platyna to naturalny trend we fryzjerstwie, który królował będzie przez cały 2023 rok. Platyna jednak nie jest przeznaczona dla blondynek. W przeciwieństwie do twardych, wyraźnych przejść ombre, które są charakterystyczne dla fryzjerstwa ostatnich lat, pojawiają się tendencje do łagodnych przejść w kolorach. Tak więc dla naturalnych brunetek odpowiedni jest gradient kolorów, stopniowo przechodzący w ciepły karmelowy odcień. Fryzjer Pszczyna zauważa, że ta opcja jest dobra dla tych, którzy nie chcą radykalnie zmienić koloru włosów, ale chcą nadać włosom trochę świeżego powiewu. 

Współpraca: Fryzjer Daisy.