uroda

Wybielanie miejsc intymnych

Pozbyć się poczucia dyskomfortu

Piękne i zadbane ciało to marzenie wielu osób. Wspaniała figura, doskonała kondycja cery, brak różnego rodzaju defektów. To wszystko sprawia, że czujemy się ze sobą znacznie lepiej, a nasz nastrój jest wyśmienity. Przekłada się to również na łatwiejsze nawiązywanie znajomości i szczęśliwe relacje z bliskimi. Niekiedy na drodze stają nam przeszkody w postaci problemów, które bywają szczególnie wstydliwe. Jednym z nich są przebarwienia zlokalizowane w okolicach miejsc intymnych i ich ciemniejszy koloryt. Rozwiązaniem jest w tym przypadku wybielanie miejsc intymnych. Na czym ono polega?

Kremy i żele

Wybielenia miejsc intymnych (https://drparadowska.pl/zabiegi/sonoqueen-hifu-niechirurgiczny-lifting-twarzy-i-ciala/) możemy dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich, który dla znacznej większości osób wyda się bezpieczniejszy, jest zastosowanie specjalnych kremów i żeli. Są one dostępne w aptekach i drogeriach, a stosować je można na własną rękę, w zaciszu czterech ścian. Przy ich pomocy rozjaśnimy wargi sromowe oraz odbyt. Te specyfiki hamują proces powstawania komórek barwnikowych i powodują depigmentację, dzięki zawartości takich substancji, jak kwas kojowy, arbutyna, czy hydrochinon. Uzyskane w ten sposób efekty nie będą jednak długotrwałe, a takie kuracje będzie należało powtarzać.

Laserowe wybielanie miejsc intymnych

Drugą opcją, przy pomocy której wybielimy miejsca intymne, jest skorzystanie z zabiegu laserowego przeprowadzanego w gabinetach kosmetycznych. Polega on na naświetlaniu konkretnych miejsc na ciele wiązką światła, która rozjaśnia skórę. Wykonuje się go przy zastosowaniu specjalnej znieczulającej maści, jednak po zakończeniu skóra może być podrażniona i wrażliwa na dotyk. Z tego powodu należy starannie ją nawilżać i zrezygnować z kontaktów seksualnych aż do czasu zagojenia. Laserowe wybielanie jest skuteczniejsze w swoim działaniu niż przeznaczone do tego kosmetyki. Niesie ze sobą również dodatkowe zalety w postaci ujędrnienia i lepszego ukrwienia poddawanych zabiegowi miejsc. Mamy również pewność, że nasze ciało znajduje się w rękach specjalistów.

https://drparadowska.pl/